Tvorba Eshopov

V súčasnej dobe sa internet stal dôležitou súčasťou podnikania. Pre mnohých živnostníkov a malých podnikateľov je to nevyhnutné pre ich rast a úspech. S týmto nápadom sme sa zrodili aj my - webstudio, ktoré tvorí malé a stredné eshopy pre živnostníkov.

Naše webstudio je skupina profesionálov, ktorí sa špecializujú na vytváranie eshopov pre malé a stredné firmy. Našou hlavnou snahou je pomôcť týmto podnikateľom rásť a rozvíjať sa prostredníctvom internetu. Naši klienti sú pre nás dôležití a vždy sa snažíme poskytnúť im individuálne riešenie.

V prvom rade sa venujeme tomu, aby sme pochopili biznis každého klienta a jeho potreby. Toto nám pomáha vytvoriť eshop, ktorý je presne šitý na mieru a bude najlepšie fungovať pre ich podnikanie. Naše tímy sa venujú dizajnu, vývoju, marketingu a prevádzke, aby sme vytvorili kompletný produkt.

Pri tvorbe eshopu sa snažíme poskytnúť klientom jednoduché a intuitívne riešenie, aby mohli ľahko spravovať svoj obchod. Chceme, aby bolo nakupovanie pre ich zákazníkov príjemným zážitkom a aby boli spokojní s nákupom.

Naši klienti sú prevažne malí a strední podnikatelia, ktorí si u nás objednávajú eshopy s rozpočtom od niekoľkých stoviek do niekoľkých tisíc eur. Snažíme sa poskytnúť im kvalitné riešenie, ktoré je pritom dostupné a bude im prinášať výnosy.

Okrem tvorby eshopov poskytujeme aj ďalšie služby ako SEO optimalizácia, správa reklamných kampaní, sociálne siete a analýza webstránok. Pomáhame klientom rozvíjať ich podnikanie a rásť online.

Vzhľadom na našu skúsenosť a odbornosť sme si vytvorili silnú pozíciu na trhu a máme veľa spokojných klientov. Snažíme sa stále zlepšovať a rozširovať naše služby a ponúkať riešenia, ktoré budú pre našich klientov najlepšie fungovať.

Ak hľadáte partnera na tvorbu eshopu pre vaše podnikanie, neváhajte nás kontaktovať.

E-shopy tvoríme už od 1250€ (cena zahŕňa web hosting a doménu)