Tvorba web stránok v redakčnom systéme WordPress

Vytvoríme Vám web stránku v CMS WordPress tak, že si budete vedieť upravovať obsah web stránky sami a nebudete odkázaný na prácu programátora.

Tvorba web stránok

U NÁS CENU WEB STRÁNKY PRISPÔSOBÍME VÁŠMU ROZPOČTU!

WordPress je redakčný systém vďaka ktorému vám vytvoríme web stránku, ktorá bude skvele vyzerať a ktorú si budete môcť sami upravovať, pridávať články alebo multimédiá. S WordPressom pracujeme takmer 10 rokov a vytvorili sme v ňom množstvo web stránok.

Tvorba web stránok je však veľmi široká oblasť a okrem prezentačného webu, vám vieme vytvoriť aj komplexnejší systém so zložitejšími funkciami. Všetko záleží od vašich konkrétnych požiadavok. Celým procesom výberu vás radi prevedieme a poradíme vám to najlepšie riešenie.

Vytvoríme vám modernú online prezentáciu, ktorá vás posunie o krok vpred. Samozrejmosťou je rýchle načítanie, responzívnosť (správne zobrazovanie na mobiloch a tabletoch), automatické zálohovanie a zabezpečenie.

Postupne prejdeme k dizajnovým úpravám na mieru a web naplníme obsahom. Ak obsah na web stránku nemáte, vieme vám ho zabezpečiť aj my.

Tvorba web stránok - webstudio
Tvorba web stránok

Elementor je page builder, ktorý vám umožňuje vytvárať profesionálne web stránky rýchlo a v grafickom rozhraní.

Elementor používa praktickú funkciu drag and drop, pomocou ktorej si jednotlivé vytvorené bloky na stránke jednoducho usporiadate presne podľa vašich predstáv.Úpravy pritom nevyžadujú žiadne technické znalosti. Bežný používateľ ich môže využívať bez potreby zásahov do kódovania.

Elementor má neobmedzené možnosti v úpravách dizajnu. Budete mať pod kontrolou farby, texty, obrázky, veľkosti a tiež možnosť umiestniť čokoľvek a kamkoľvek.

Základná verzia Elementora je bezplatná, ale od nás dostanete k web stránke verziu Elementor PRO.

Astra PRO je profesionálna a veľmi obľúbená WordPress šablóna pre svoju rýchlosť a možnosť prispôsobenia. Je vhodná pre blog, osobné portfólio, komerčnú web stránku alebo internetový obchod.

Astra PRO je SEO optimalizovaná a pripravená pre viaceré pluginy. Napríklad Visual Composer, SiteOrigin, Divi builder, Elementor a WooCommerce.

Každý náš klient má legálnu WordPress web stránku, ktorá má licenciu na WP Astra Pro a Elementor Pro.

WORDPRESS ASTRA PRO
Astra Pro

AKO PREBIEHA TVORBA WEB STRÁNOK

Návrh stratégie

Robíme prieskum, aby sme vedeli, aké funkcie by váš web mal mať na to, aby mohol priniesť maximálny výnos.

Vytvorenie projektu

Na základe vášho rozpočtu, vašich cieľov a výsledkov nášho prieskumu, môžeme určiť rozsah a plánovanie projektu.

Návrh web stránky

Kombinácia nášho prieskumu o tom, čo najlepšie funguje na vašom trhu a vašich preferencií dizajnu, nám umožní vyvoriť dokonalý dizajn.

Tvorba web stránky

Po schválení vytvoríme web, ktorý funguje na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky a zaškolíme vás vo vykonávaní úprav.

VYTVORÍME VÁM WEB STRÁNKU,
ALE CENU SI URČÍTE VY!

Scroll to Top