Prečo naše Web Studio?

Našim zámerom je tvoriť kvalitné firemné web stránky. Ak potrebujete vytvoriť landing page alebo jednostránkový e-shop, dodáme Vám vždy riešenie na mieru.

Landing page

Landing page ​je samostatnou webovou stránkou vytvorenou špeciálne pre marketingovú alebo reklamnú kampaň.

Microsite

Microsite stránky sú dôležitou súčasťou SEO optimalizácie pre vyhľadávače a napomáhajú vyhľadávačom nájsť tú správnu cestu na Váš web.

Firemné web stránky

Firemné web stránky sú pre firmy alebo organizácie, ktoré potrebujú odprezentovať produkty alebo služby svojim klientom.

Eshopy

Eshop je vytvorený s redakčným systémom na správu obsahu a katalógu produktov, vďaka ktorému máte vždy prehľad o všetkých nových a vybavených objednávkach.

SEO

Cieľom SEO je dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávaní a získať viac návštev z organických výsledkov vo vyhľadávačoch, ako Google, Bing...

Mesačná správa

Správa a údržba web stránok je skvelá ponuka pre každého, kto má problém sám si nájsť čas a starať sa o svoju web stránku.

Sme medzinárodný tím špecialistov

Sme medzinárodný tím nadšencov a inovátorov. Venujeme sa programovaniu a web designu už viac ako 20 rokov a máme za sebou desiatky úspešných projektov a klientov. 
Tvorba web stránok nás jednoducho baví!

Web Studio - Tvorba landing page a firemných web stránok - WebStudio

Projektov

1600

Klientov

130

Web stránok

840

Landig pages

660

Referencie klientov

Systém web stránky nám vo WebStudiu vytvorili na mieru. Celá naša web stránka je zameraná na SEO a po mesiaci sme mali prvé objednávky z Google.

Stanislava - ZDRAVÉ JEDLO

Webstudio môžem len doporučiť. Robili nám už tretiu Landing page. Vyborná komunikácia a výsledky v podobe nárastu objednávok. 

Peter - GAMESPORT

S Webstudiom spolupracujeme už 6 rok. Sme veľmi spokojný inovatívnými nápadmi pri správe web stránky. Veľká spokojnosť!

JANA - BF PRODUKT

Mám malú stavebnú firmu a webstudio mi vytvorilo firemné web stránky. Pomohli mi, poradili ale hlavne máme dosť nových kientov a roboty. 

Tomáš - BFCO Company

Pracujem ako finančný poradca a spolupracujem s WebStudiom pri tvorbe landing page na finančné produkty. Veľmi dobrá a plodná spolupráca.

Patrik - Efinancie

Webstudio má vždy profesionálny prístup a veľmi inovatívne riešenia pri tvorbe web stránok. Doporučujeme spoluprácu pre firemných zákazníkov.

mike - JONSON CONTROLS