10 dôvodov prečo použiť WordPress na tvorbu web stránky

10 dôvodov prečo použiť WordPress na tvorbu web stránky

Teraz sa poďme pozrieť na desať hlavných výhod WordPress pri tvorbe web stránok:

  1. Je zdarma. Samotný WordPress ako aj veľa pluginov a tém sú dostupné úplne zdarma. K tomu asi niet viac čo dodať.
  2. Má na Slovensku obrovskú komunitu nadšencov, programátorov a používateľov. Pre vás to znamená, že ak narazíte na nejaký problém, budete sa mať na koho obrátiť.
  3. Nemusíte vedieť programovať. Vďaka množstvu pluginov a tém na stiahnutie si môžete web stránku prispôsobiť presne podľa vašich predstáv.
  4. Budete mu rozumieť. Je dostupný v slovenskom jazyku. Celý WordPress ako aj veľa pluginov a tém je preložených do slovenčiny.
  5. Menu a ovládanie je intuitívne a jednoduché na používanie aj pre neskúseného človeka. Vytvoriť web stránku na WordPresse dokáže (skoro) každý.
  6. Pravidelne vychádzajú nové aktualizácie, pridávajú sa nové funkcie, zvyšuje sa bezpečnosť.
  7. Dá sa použiť na rôzne typy projektov. Či už chcete vytvoriť osobný blog, komunitné fórum, e-shop alebo prezentačnú web stránku, WordPress vám bude skvelo slúžiť.
  8. Tvorba web stránky je rýchla. V prípade, že máte pripravený obsah (texty, obrázky, videá), tak vďaka veľkému množstvu dostupných tém, web stránku na WordPresse vytvoríte doslova za pár hodín.
  9. Možnosť vytvoriť viacjazyčnú web stránku. Pomocou pluginov dokážte vytvárať jazykové mutácie vašej web stránky.
  10. Výborne spolupracuje so službami tretích strán. WordPress dokážte prepojiť s Google Analytics, ERP systémom, platobnými bránami, e-mailovým systémom, live chatom a mnohými ďalšími.

Zdielať článok:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

VYTVORÍME VÁM WEB STRÁNKU,
PODĽA VÁŠHO ROZPOČTU!

Populárne články

Elementor Widgets Mega Pack

Elementor Widgets Mega Pack

Stiahnite si Elementor Widgets Mega Pack! S týmto úžasným doplnkom máte k dispozícii 49 prvkov widgetov a 10 šablón pripravených na použitie a 180 rôznych štýlov pre modul Elementor. Plugin

Celý článok »

Podobné príspevky:

Elementor Widgets Mega Pack

Elementor Widgets Mega Pack

Stiahnite si Elementor Widgets Mega Pack! S týmto úžasným doplnkom máte k dispozícii 49 prvkov widgetov a 10 šablón pripravených na použitie a 180 rôznych štýlov pre modul Elementor. Plugin Elementor musí byť nainštalovaný, ak

Celý článok »
Scroll to Top